Lekcje dla dwojga

Niezależnie od tego, czy na zajęcia chcesz chodzić z partnerem, partnerką, przyjacielem czy znajomą, na pewno przyjemnie będzie Ci się uczyło w towarzystwie kogoś, kogo lubisz.

Koszt zajęć za osobę jest niższy niż przy zajęciach indywidualnych, a lekcje w parach z kimś, z kim dobrze się czujesz będą też świetnym początkiem wspólnej nauki również poza szkołą.

Cena pakietu 15 zajęć po 90 minut dla dwóch osób to 3300 zł, czyli 1650 zł na osobę.