Każdy z naszych uczniów może skorzystać z bezpłatnych konsultacji. Odbywają się one raz w tygodniu i prowadzimy je w trybie indywidualnym. Żeby wziąć udział w konsultacjach, należy zapisać się mailowo.

Zapraszamy też na wieczorki gitarowe, na których Wy dostajecie śpiewniki, a nasi Hiszpanie przygrywają na gitarze piosenki, które sami śpiewają przy ognisku. To dobra okazja, żeby podłapać trochę hiszpańskiej kultury i żeby poznać nauczycieli od innej strony.

Można też wpaść na wieczorek filmowy, żeby poćwiczyć rozumienie ze słuchu i spędzić z nami trochę czasu. Poza tym wychodzimy razem do kina na hiszpańskie filmy, to już coroczna tradycja! Tydzień Kina Hiszpańskiego to dla nas wielka radość!

Organizujemy hiszpańskie fiesty, na których jest szansa poznania uczniów i nauczycieli z całej szkoły. Można też spróbować przygotowanych przez Hiszpanów przysmaków. Często robimy również konkursy i zabawy para romper el hielo:)

Bardzo chętnie organizujemy też wyjazdy do Hiszpanii. Takie wycieczki odbyły się już wiele razy. Najbardziej lubimy w nich to, że dzięki nim możemy Was dużo lepiej poznać. Gdy podróżujemy, robimy to aktywnie- lubimy zwiedzić kilka miast za jednym zamachem.

Odbywają się u nas także prelekcje z wypraw do krajów hiszpańskojęzycznych. Prowadzą je nasi uczniowie. Jako że tworzymy w szkole- głównie dzięki uczniom- otwartą i lubiącą się społeczność, nasi podróżnicy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.